Iga Pomykacz
Jestem magistrem zarządzania (UJ, 2006) oraz psychoterapeutką Gestalt w trakcie szkolenia w ITEG w Rzeszowie.
Wiem, że równowaga między ciałem, duchem i umysłem pozwala nam na w pełni świadome i szczęśliwe życie.
W trakcie terapii towarzyszę klientom i wspieram ich na drodze do poznania siebie i swoich potrzeb. Podczas własnej terapii Gestalt doświadczyłam, że akceptacja tego kim jestem, jak żyję i jak podejmuję decyzje, otwiera mnie na zmianę i dotarcie do mojego indywidualnego potencjału.
Pracuję z osobami dorosłymi w terapii indywidualnej. Sesje odbywają się raz w tygodniu i trwają 50 minut. W mojej pracy cenię sobie atmosferę szacunku i delikatności wobec drugiego człowieka. Jestem psychoterapeutką, co oznacza, że regularnie superwizuję swoją pracę u doświadczonych superwizorów. Biorę też udział w treningach, warsztatach i szkoleniach, co pozwala mi stale podnosić kwalifikacje. Przestrzegam Kodeksu Etycznego Europejskiego Stowarzyszenia Terapii Gestalt.
Zapraszam Cię na spotkanie ze mną, jeżeli:
· chcesz pracować nad swoimi trudnościami w relacjach,
· doświadczasz życiowego kryzysu lub
· szukasz lepszego kontaktu ze swoimi emocjami i ciałem.
Mam wieloletnie doświadczenie jako manager, stąd bliskie są mi również tematy związane z wypaleniem zawodowym i pracą w stresującym otoczeniu.
Kiedy nie pracuję jako terapeutka, chętnie spędzam czas w naturze.
Jeżdżę na rowerze i nartach z bliskimi. Praktykuję Tai Chi i Qi Gong.
„Całe prawdziwe życie jest spotkaniem”
Martin Buber